Good Contents Are Everywhere, But Here, We Deliver The Best of The Best.Please Hold on!
Data is Loading...
Jínův statek, Úbislavice 44, 507 92 Úbislavice +420 603 179 042
Semináře a workshopy
Aktuální semináře
Odborný seminář - 16.2.2019
Reprodukce koní

Na semináři, který bude věnován reprodukci koní si představíme základní anatomii a fyziologii reprodukce u klisen, povíme si jaké možnosti připouštění a inseminace se v praxi nejvíce využívají, zaměříme se na praktickou stránku věci, pokud se majitel rozhodne mít hříbě.

Odborný seminář - 23.2.2019
Vše o parazitech koní

Vážení a milí majitelé koní, rádi bychom vás přivítali u nás na Jínově statku s Úbislavicích na semináři, který se bude věnovat všemu okolo parazitů koní.

Odborný workshop - 20.4.2019
POMOC! - Než přijede VET

Odborný pracovní workshop, kde se se naučíte poskytovat první pomoc svému koni v krizových situacích, jako jsou akutní nemoci, úraz, tak abyste situaci zvládli do té doby, než přijede váš veterinární lékař.

Semináře, které již proběhly
Odborný seminář - 10.11.2018
Homeopatie pro zvířata

Seminář Homeopatie pod vedením veterinářky a homeopatky MVDr. Lady Paulů a je určen pro všechny, kteří jsou otevřeni alternativním metodám léčby zvířat.

Odborný seminář - 13.10.2018
Bachova květová terapie pro zvířata

Odborný jednodenní seminář je určen pro majitele koní, psů, koček, a je určen všem, kteří u svého zvířete řeší nějaký zdravotní, ale i psychický problém.

Odborný seminář - 29.9.2018
Výživa koní

Odborný jednodenní seminář bude zaměřený na výživu koní, sestavení optimální krmné dávky pro koně a na to, jak si poradit s výživou v případě nestandartních zdravotních potíží typu Cushingův syndrom, IR kůň, kůň s Laminitidou, muchař apod.