Bachova květová terapie pro zvířata

Odborný certifikovaný kurz

28.3.2021

Popis kurzu

O čem kurz je a co Vás čeká

Bachova květová terapie pro zvířata

Bachova květová terapie je velmi účinná, ale na druhé straně jemná, nenávyková léčba nejen zdravotních, ale psychosomatických potíží u zvířat. Strach z petard, separační úzkost, ale i nesnášenlivost ve smečce koček či psů, dominance ve stádě koní, či aklimatizace v novém prostředí, akutní, chronická bolest, epilepsie, to je jen krátký výčet problémů, které se pomocí těchto kapek dá řešit. 

Na tomto jednodenním semináři, který vás uvede do světa bylinných esencí si probereme základní informace o této léčbě, dávkování, způsob podávání u zvířat a účinky jednotlivých esencí a rozdíly mezi nimi. 

Povíme si mnoho případů z praxe, kde Bachova květová terapie pomohla. prodiskutujeme vaše potíže se zvířaty, dotazy a navrhneme seznam esencí, které by se dané potíže daly použít. 

Informace k organizaci kurzu

Organizace, kurzovné, doplňující informace

Datum/data konání: 28.3.2021
Lektor: Monika Plachá EBW
Místo konání: Jínův statek Úbislavice u Nové Paky
Kapacita kurzu: 12 míst
Počet volných míst: 11 míst
Cena kurzu: 1.500Kč

Tento seminář je určen jak pro terapeuty, veterináře, holistické terapeuty, kterí mohou tuto léčbu využít v praxi a rozšířit svou nabídku služeb, tak pro majitele koní, psů, koček, kteří se svými čtyřnohými kamarády řeší nějaké psychické, ale i zdravotní potíže.

V ceně kurzu jsou skripta kompletní občerstvení během dne, oběd a lahvička s esencemi pro kontrétní zvíře, kterou si odnese každý u účastníků. 

Kurz je komorního charakteru pro maximálně 12 účastníků. 

Kurzovné je 1.500Kč na osobu. Po úhradě kurzovného bude vaše místo na semináři závazně potvrzeno. Při storno účastni méně než 5 pracovních dnů před konáním kurzu vám bude účtováno storno ve výši 100%.

Přihlaste se

Vyplňte on-line přihlášku